दाङमा राष्ट्रिय फुटबल प्रतियोगिता हुने

सूचनापत्र | पुष २०, २०७४ | ५२३ पटक हेरिएको

 

घोराही।

राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् च्याम्पीयनसिप २०७४ अन्तरगत दाङमा पुरुष फुटबल प्रतियोगिता हुदै छ । दाङमा २८ औँ राष्ट्रिय पुरुष फुटबल प्रतियोगिता दाङमा हुने राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्ले बताएको छ ।

प्रतियोगिता माघको २ देखी ६ गतेसम्म दाङको दुई स्थानमा हुने छ । जिल्लाको भरतपुर खेल मैदान घोराही र अरनिको खेल मैदान तुलसीपुरमा हुने छ । ५ विकास क्षेत्र, नेपाली सेना, सशस्त्र प्रहरी र नेपाल प्रहरी गरि ८ टिमको सहभागिता रहने प्रतियोगिताको उद्घाटन तुलसीपुरमा र समापन घोराहीमा हुने छ । प्रतियोगिताको उद्घाटन खेल माघ २ गते मध्यपश्चीममञ्चल क्षेत्रिय टिम र सशस्त्र प्रहरी बल टिमविच तुलसीपुरमा हुने छ भने माघ २ गते नै घोराहीमा मध्यमाञ्चल क्षेत्रिय टिम र सुदुरपश्चीमाञ्चल क्षेत्रीय टिमविच खेल हुने छ ।

यस्तै माघ ३ गते पूर्वाञ्चल क्षेत्रीय टिम र त्रिभुवन आर्मी क्लब टिमबीच घोराहीमा र सोही दिन पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय टिम र नेपाल पुलिस क्लब टिमबीच खेल हुने जिल्ला फुटबल संघ दाङले जानकारी दिएको छ । प्रतियोगिताको उपविजेता र विजेताकालागि माघ ६ गते घोराहीको भरतपुर खेल मैदानमा खेल हुने छ ।यस प्रतियोगिताकालागि घोराहीको भरतपुर खेल मैदान र तुलसीपुरको अरनिको खेल मैदान व्यवस्थापन गरिएको छ । मैदान सुधार एवं व्यवस्थापनकालागि जिल्लाका फुटबल खेलाडी, पूर्व खेलाडी एवं खेलप्रेमीहरुको सक्रियतामा खेल मैदान मर्मत गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस